aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Od poniedziałku, 17 maja złagodzimy ograniczenia związane z funkcjonowaniem urzędu miasta w Kamiennej Górze. Ratusz będzie otwarty, jednak wizytę trzeba wcześniej umówić telefonicznie.
Otwarta zostaje kasa oraz poszczególne wydziały urzędu miasta. Jednak w celu minimalizacji ryzyka zakażenia nadal zachęcamy do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu z urzędnikami. Zalecamy, by opłat dokonywać za pośrednictwem przelewów bankowych.

 umkg czysta

Urząd miasta w Kamiennej Górze zaprasza do udziału w akcji "Czysta Kamienna Góra". W sobotę 22 maja mieszkańcy będą sprzątali teren wzdłuż trasy rowerowej.

OGŁOSZENIE - lokal użytkowy ul. Aleja Wojska Polskiego - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 140,43 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Aleja Wojska Polskiego 7.

OGŁOSZENIE - lokal użytkowy ul. Mickiewicza - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 98,85 m2, położonego przy ul. A. Mickiewicza 2 w Kamiennej Górze.

OGŁOSZENIE - mieszkanie ul. Papieża Jana Pawła II - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni 15,52 m2, położonego w budynku nr 3 przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze.

OGŁOSZENIE - działki ul. Nadrzeczna - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości niezabudowanej składającej się z działek nr: 250, 252, 253, 254 i 255 o łącznej powierzchni 9396 m2, położonej w obrębie nr 3 miasta Kamienna Góra przy ulicy Nadrzecznej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

fot. UM Kamienna Góra

13 maja ze względu na uroczystości pogrzebowe zastępcy burmistrza Adama Blicharskiego urząd miasta będzie czynny do godziny 12:30.
Zarządzenie burmistrza Kamiennej Góry w sprawie zmiany godzin pracy urzędu ma umożliwić pracownikom uczestnictwo w pogrzebie.

sanikomDzisiaj (środa, 12 maja) od godziny 10:00 do 14:00  z powodu prac modernizacyjnych na ujęciu wody będą występować przerwy w dostawie wody w Lubawce. 

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

fot. UM Kamienna Góra

W zawiązku ze śmiercią wiceburmistrza Adama Blicharskiego burmistrz Janusz Chodasewicz ogłosił żałobę na terenie Kamiennej Góry. Obowiązuje ona od 11 do 13 maja.

kondolencje

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA