aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Bóbr Marciszów : WKS Pilchowice

Piłkarze Bobra Marciszów rozpoczęli sezon rozgrywek. Dzisiaj w ramach Pucharu Polski podejmowali WKS Pilchowice.

Już w 2' Bóbr mógł wyjść na prowadzenie. W polu karnym faulowany był Michał Ziółkowski. Piłkę 11 metrów przed bramką ustawił Marcin Lewicki i... trawił w słupek. W 11' Marcin Lewicki wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem, pokonał go, ale sędzia bramki nie uznał. Odgwizdał pozycję spaloną. W 20' celny strzał z 15 metrów oddał Filip Sekuła. W 33' piłka wrzucona z rzutu wolnego dotarła do wbiegające w pole bramkowe Dominika Kwaśnika, ale ten posłał piłkę obok słupka. W 35' w opałach byli gospodarze. Piłka trafiła jedna w słupek. W 41' Marcin Lewicki wykorzystał dośrodkowanie z prawego skrzydła i z 11 metrów pokonał bramkarz Pilchowic. Już w doliczonym czasie gry goście zmniejszyli stratę.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego faulu w polu karnym. Tym razem poszkodowanym był Marcin Lewicki. Piłkę na 11 metrze ustawił Mateusz Michalik i zdobył gola. W 58' piłkarze WKS trafili w słupek. W 60' Michał Ziółkowski dobił piłkę odbitą od słupka. Bóbr prowadził już 4:1. W 63' WKS zmniejszył stratę.

Przez całe spotkanie obie drużyny grała chaotyczni. Piłkarze popełniali sporo błędów. Doszło również do przepychanek, zakończonych żółtymi kartkami.

Bóbr Marciszów : WKS Pilchowice - 4:2 (2:1)

Skład Bobra: Jakub Pikus, Jacek Legat, Dominik Kwaśnik (46' Andrzej Gryga), Michał Maćkowiak, Hubert Komarnicki, Filip Sekuła, Krzysztof Malik, Sebastian Adamczyk, Michał Ziółkowski, Marcin Lewicki, Mateusz MIchalik (54' Piotr Malik).

Skład WKS: Jakub Jabłoński, Adam Waleryk, Adam Łuszczyński, Nikodem Pietrzak, Jakub Michalczewski, Jacek Kasiński (62' Adrian Wiaderek), Michał Kieryluk (64' Sebastian Wojtyczka), Paweł Ignalewski (80' Adrian Wąsowicz), Dawid Surmacz, Tomasz Rybakowski, Patryk Ławniczek.

REKLAMA