aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 Gambit Lubawka

fot. lh

Sezon ślubny oficjalnie rozpoczęty! Wybierasz się na tak ważną ceremonię jako gość i zastanawiasz się, czy koszule męskie na krótki rękaw będą odpowiednie na weselu? Przeczytaj nasze wskazówki, a dowiesz się wszystkiego o ubiorze na śluby w najcieplejszych miesiącach roku!

 komp z

Wakacje sprzyjają robieniu pamiątkowych zdjęć i filmów. Niektórzy turyści z każdej wyprawy przywożą kilkaset fotografii i kilkanaście filmów, które wykonują za pomocą aparatu w telefonie, lustrzanki lub profesjonalnej kamery. Przed urlopem warto pomyśleć jednak nie tylko o przygotowaniu aparatu, ale i o karcie pamięci, na której zapisze się wykonane zdjęcia i filmy.

Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, czołowy producent AGD z tworzyw sztucznych w Europie, obecnie poszukuje osób na stanowisko:

MECHANIK ROTOUMOLDING

Miejsce pracy: KOWARY, JELENIA GÓRA

Nr ref. MECR 12/2021

zziemi.pl

Ruszyła kolejna sesja sprzedażowa na platformie zziemi.pl . To nowoczesny sklep internetowy za pośrednictwem którego można kupować produkty pochodzące od rolników z powiatu kamiennogórskiego. Znajdziemy tam owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, miody i wiele więcej.

 vicotelFirma P.H.U Vicotel Sp. z o.o. w Wałbrzychu poszukuje pracownika porządkowego.
Miejsce pracy – Kamienna Góra.
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych w banku. Praca na 0,5 etatu w godz. 14.00-18.00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 1400zł brutto. Praca w miłej atmosferze, w zadbanym obiekcie. Wymagane zaświadczenie o niekaralności. Szczegóły i wszystkie dodatkowe informacje pod nr. tel.: 660-616-919.
Poszukujemy Pani sumiennej i chętnej do pracy. Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz.

 Źródło: pixabay.com

Ładna fryzura jest ozdobą głowy każdego człowieka. Warto więc dokładać wszelkich starań, by nasze włosy wyglądały schludnie, zawsze były czyste oraz interesująco ułożone. Piękne włosy w zestawieniu z dobrze dobranym ubiorem, z pewnością sprawią nam wiele radości. Będą się także dobrze prezentować zarówno w pracy, jak i w życiu towarzyskim. Czasami jednak ludzie łysieją - z bardzo różnych powodów. Bywa też tak, że dochodzimy do takiego etapu, że warto zainwestować w profesjonalny przeszczep włosów. Dobrze by było, gdyby przeszczepem włosów zajęli się profesjonaliści z doświadczeniem, bo dzięki nim jest wielka szansa na to, że na naszej głowie pojawi się znów bujna czupryna. Jeśli więc nasze mieszki włosowe wymagają poważnego wsparcia, należy się rozejrzeć za bezpiecznymi rozwiązaniami.

eskulap

W związku z rozwojem naszej firmy i poszerzaniem działalności leczniczej zatrudnimy do pracy osoby na stanowisku : PIELĘGNIARKI .

for. wp

Zastanawiałeś się kiedyś, co zapewni Ci konkurencyjność w swojej branży? Z pewnością optymalizacja czasu produkcji ma bezpośredni wpływ na jakość i wydajność tworzonych przez Ciebie wyrobów, a co za tym idzie również na zyski. Szybsza produkcja generuje większą sprzedaż i znaczny wzrost przychodów, dlatego idealnym rozwiązaniem jest robotyzacja procesów produkcyjnych, a w szczególności paletyzacja. Co możesz zyskać, dzięki wprowadzeniu w swoim przedsiębiorstwie takich rozwiązań?

fot.. lh

Wszyscy rodzice zadają sobie pytanie: jaka pościel będzie odpowiednia dla naszego dziecka? Komplety dla niemowląt powinny spełniać kilka warunków: być wykonane z dobrej jakości materiału i spełniać standardy bezpieczeństwa, a także zapewniać dzidziusiowi spokojny sen. Podpowiadamy jak wybrać u nas pościel dla swojej pociechy.

REKLAMA

ds21