aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Sny nie są przypadkowe. Patrząc na wiele snów i na to, kiedy pojawiają się w życiu danej osoby, można dostrzec, jak sny ucieleśniają bieżące troski, jak ktoś postrzega siebie i jaki jest stosunek śniącego do świata. Patrząc na wiele snów i na to, kiedy pojawiają się one w życiu danej osoby, można zauważyć, jak sny ucieleśniają bieżące obawy.

fot. wp

Wynajmując samochód sprzedawcy proponują różnego rodzaju dodatkowe usługi. Czy jednak warto z nich korzystać? Czy lepszym rozwiązaniem jest samodzielne wykupienie ubezpieczenia na życie lub turystycznego, czy można zdać się na ofertę wypożyczalni? Na jakie informacje zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy wynajmu samochodu?

lubatex

Zatrudni osoby na stanowiska:

- Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT na wózki widłowe

- Operator maszyn dziewiarskich - możliwość przyuczenia

- Operator maszyn do pikowania - możliwość przyuczenia

 Źródło: pixabay.com

Książka to najlepszy prezent na Mikołajki czy pod choinkę. Wybierając książki jako prezenty, dajemy coś wprost nie do przecenienia - możliwość przeżycia przygody i podróży, dokąd tylko czytelnik zechce. W zależności od tego, jaki gust ma osoba obdarowana, możemy podarować jej książkę z różnej kategorii. Na prezent idealnie nadają się zarówno książki fantasy, książki przygodowe, literatura faktu czy książki o przyjaźni. Te ostatnie cieszą się szczególną popularnością w okresie bożonarodzeniowym. Podobnie jak powieści o miłości i szczęściu.

Źródło: pixabay.com

Dbanie o siebie ma szeroki zakres, to nie tylko troska o wygląd, korzystanie z rozmaitych zabiegów, ale także wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, dbanie o ciało i umysł. To droga do lepszego samopoczucia, nowego stylu życia, który zmieni je i sprawi, że nabierzesz pewności siebie. Szukaj miejsc, w których profesjonalne podejście jest na porządku dziennym.

dcro

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1
Jesteśmy wiodącym ośrodkiem na Dolnym Śląsku specjalizującym się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. INWESTYCJI

fot. wp

Oglądanie ognia przez brudną szybę kominka przypomina oglądanie pokazu fajerwerków w pochmurną noc. Najlepszym sposobem na przywrócenie przytulności jest jak najszybsze wyczyszczenie szyby kominka.

fot. wp

Branża budowlana coraz częściej wykorzystuje konstrukcje stalowe, które rzeczywiście są niezwykle trwałe. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać szerokie spektrum ich wykorzystania. Już teraz zdradzimy, że kluczem jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmie się zarówno projektem, wykonaniem jak i montażem konstrukcji stalowych.

Kamienna Góra, Spółka MieszkaniowaSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK

Kamienna Góra - Spółka MieszkaniowaSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości ogłasza o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko
Konserwator terenów.

REKLAMA