aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MGOK Lubawka

Z okazji Dnia Kobiet Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert przebojów Anny Jantar. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 7 marca - początek o godz. 18:00.

fot. Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na wieczorne zwiedzanie wystawy „Kierunek sztuka. Malarstwo europejskie XVI-XIX w.” ze zbiorów Muzeum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

fot. cbk

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprasza pełnoletnie mieszkanki gminy do udziału w "Akcji metamorfoza". Nagrodą dla uczestniczek będzie udział w metamorfozie przeprowadzonej przez wizażystkę, fryzjerkę, stylistkę i fotografa.

fot. wok

Dwie kobitki, jeden facet: Ewa, Wiolka i Alex to nasza propozycja stand-upu (nie) tylko dla kobiet. 8 marca, godz. 18.00, sala łańcuszkowa na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

konkurs palm

Centrum Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych.

fot. wok

Wernisaż wystawy Jana Walkowiaka "Moje wojaże" już 20 lutego o godz. 18.00. w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

fot.CK Kamienna Góra

Centrum Kultury zaprasza kamiennogórzanki z okazji Dnia Kobiet do wzięcia udziału w:
Artystycznym Projekcie Fotograficznym "KAMIENNOGÓRZANKI"

Orzeł LubawkaOrzeł Lubawka informuje o zwołaniu Walnego Zgromadzenia w dniu 9 lutego 2021 r. o godz. 17:45 (pierwszy termin) i 18:00 (drugi termin) w Domu Kultury w Lubawce z zachowaniem wszelkich zasad wynikających z obostrzeń sanitarnych w związku z pandemią Covid-19.

krzeszow

Krzeszowskie opactwo opublikował plan uroczystości związanych z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem.

fot. opactwo.eu

Jutro (piątek, 18 grudnia) w krzeszowskim opactwie obchodzone będzie Święto Światła – rocznicę odnalezienie Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej po prawie 196 latach nieobecności.

REKLAMA