aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

kino

W najbliższy piątek Stara Kopalnia wraz z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na kolejny pokaz Kina Open Air – tym razem będzie to kino samochodowe, dla niezmotoryzowanych dostępna będzie również strefa z leżakami.

 mecz

Orzeł Lubawka organizuje wyjazd kibiców na mecz 2. kolejki IV ligi, do Wrocławia (Żerniki). Zapisy prowadzone będą do czwartku.

fot. muzeum

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na zajęcia „W poszukiwaniu mandragory – zostań laborantem, alchemikiem, zielarzem”, które odbędą się 6 sierpnia w godz. 10.00-12.00.

Kamienna Góra - Centrum Kultury - warsztaty

W najbliższy poniedziałek i wtorek (3 i 4 sierpnia) odbędą się kolejne warsztaty plastyczne zaplanowane przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze na tegoroczne wakacje.

Festiwal bachowskiŚwidnicki Festiwal Bachowski zawita w tym roku do gminy Lubawka. Muzycy wystąpią w kilku miejscach.

kino

Krzeszowskie Kino za Rogiem, działa przy Domu Kultury, zaprasza na seansa zaplanowane od czwartku do soboty. Rezerwacja biletów - telefon 75 610 60 15.

Muzeum Tkactwa - Kamienna Góra

We wtorek (28 lipca) w godzinach 10.00-12.00 w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędą się warsztaty kreatywnego tworzenia „Anatomia dawnego miasta”.

Chełmsko Śląskie - Skrawek

W niedzielę (26 lipca) w pracownik Skrawek w Chełmsku Śląskim (Domek Tkaczy nr 19) odbędą się warsztaty tworzenia talizmanów za szkła i modeliny.

Chełmsko Śląskie - Skrawek

W sobotę (25 lipca) w Chełmsku Śląskim odbędą się warsztaty tworzenia szklanej mozaiki Szklane fantazje.

fot. opactwo.eu

W niedzielę (26 lipca) w Krzeszowie odbędzie się uroczystość poświecenia pojazdów oraz odpust ku czci św. Anny.

REKLAMA