aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

lubawka

Dziesięcioro sportowców z gminy Lubawka otrzymywać będzie w tym roku stypendium sportowe wypłacane przez gminę.

fot. Orzeł Lubawka

Orzeł Lubawka poinformował o kolejnym wzmocnieniu pierwszej drużyny przed rundą wiosenną. Tym razem do składu doszedł pomocnik.

Marciszów

Gmina Marciszów opublikowała wyniki konkursu dla organizacji pozarządowych na prowadzenie działań z zakresu upowszechniania kultury, kultury fizycznej i sportu w 2021 roku.

Źródło: facebook / KS Sudety Kamienna Góra

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały dzisiaj (niedziela, 21 lutego) drugi turniej finałowy siatkarskich rozgrywek na Dolnym Śląsku.

fot.. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 20 lutego) zawodnicy AMS Mini Volley Kamienna Góra wzięli udział w I Turnieju Eliminacji Wojewódzkich Kinder Joy of moving w kategorii dwójek chłopców.

fot. AS Krzeszów

Dzisiaj (sobota, 20 lutego) w Boguszowie Gorcach odbył się turniej piłki nożnej orlików o puchar burmistrza tego miasta. Wśród siedmiu drużyn były trzy z powiatu kamiennogórskiego.

siatkowka

Dzisiaj (sobota, 20 lutego) siatkarscy juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z liderem rozgrywek KPS Chełmiec Wałbrzych.

Mateusz Krzymińsk

Lubawski Orzeł poinformował o kolejnym wzmocnieniu pierwszej drużyny przed rundą wiosenną.

fot. Orzeł Lubawka

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarskich zmagań Orzeł Lubawka zapowiada 4-5 wzmocnień. Informacja o pozyskaniu pierwszego z nowych zawodników została już potwierdzona.

fot. relacja wideo PZLA

Od 12 do 14 lutego w Toruniu odbywały się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w Lekkiej Atletyce. Wśród startujących była Maja Olszak. PZLA udostępnił film z biegu finałowego oraz wywiad z kamiennogórzanką.

REKLAMA