aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wp

Boisz się zobowiązań, zwłaszcza finansowych, jednocześnie jednak marzysz o beztroskich wakacjach, szalonych zakupach w Paryżu albo remoncie domu lub mieszkania? Przekonaj się, jakie zalety ma kredyt gotówkowy i czuj się komfortowo i maksymalnie bezpiecznie, realizując swoje marzenia! Wbrew powszechnej opinii zadłużenie nie musi wiązać się z ograniczeniami. Wystarczy, że zachowasz potrzebne środki ostrożności.

Czym naprawdę jest kredyt gotówkowy?

Nieprzewidziane wydatki albo realizacja marzeń potrafią być wymagające, zwłaszcza finansowo. Właśnie dlatego warto pozwolić sobie pomóc! Kredyt gotówkowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej gotówki – szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności. Zastanawiasz się, czym w praktyce jest taki rodzaj kredytu i czym różni się od innych, udzielanych przez banki?

 

Kredyt gotówkowy  to kredytowana kwota, w całości wypłacana w gotówce. W odróżnieniu od kredytu hipotecznego, gdzie kredytowana kwota przelewana jest bezpośrednio na konto dewelopera, pieniądze otrzymujesz na własny rachunek bankowy. Sprawdź, jakie jeszcze zalety można przypisać tej formie pożyczki pieniężnej!

 

Wszystkie zalety kredytu gotówkowego

Pożyczka gotówkowa, wbrew panującym opiniom ma swoje zalety. Co więcej – jest ich zdecydowanie więcej, niż mógłbyś się spodziewać. Znajomość korzyści, jakie niesie za sobą ta forma zadłużenia, pozwoli Ci czuć się bezpiecznie i komfortowo przez cały okres spłaty.

 

- Główną zaletą kredytu gotówkowego bez wątpienia jest szybki proces kredytowy, najczęściej trwający maksymalnie kilka godzin;

 

- Pożyczka pieniężna nie wymaga specjalnie przygotowanych dokumentów. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek i zaświadczenie o zarobkach, a w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej – PIT za ostatni rok podatkowy oraz wyniki za bieżący okres;

 

- Pozytywna decyzja kredytowa to początek realizacji określonego wcześniej celu. Dla Twojego komfortu pieniądze mogą być wypłacone w formie gotówki lub wygodnego przelewu na Twoje indywidualne konto!

 

- Pożyczki gotówkowe są naprawdę elastyczne, a wysokość zadłużenia możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości finansowych;

 

Jak bezpiecznie wziąć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy nie powinien stanowić obciążenia dla budżetu domowego, jeśli jego zaciągnięcie będzie odpowiednio przemyślane. Przed podpisaniem umowy warto skorzystać z kalkulatora kredytowego, porozmawiać z kwalifikowanym doradcą i poznać szczegółową i bieżącą ofertę banków. Chcesz czuć się jeszcze bezpieczniej? Unikaj zaciągania zadłużenia w niesprawdzonych instytucjach. Decydując się na pożyczkę gotówkową, wybierz propozycje przygotowane bezpośrednio przez duże banki!

 

REKLAMA