aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: pixabay.com

Plotery to urządzenia niezbędne do realizacji wielu zróżnicowanych zadań biurowych i nie tylko. Jaki rodzaj plotera warto wybrać? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wybierając urządzenie wielkoformatowe? Sprawdźmy, gdzie znajdziemy dobrej jakości plotery. 

Krzeszów kapliczka

Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich informuje, że zakończono realizację projektu “Kapliczka słupowa Św. Anny” w Krzeszowie na posesji Sióstr Elżbietanek.

Źródło: unsplash.com

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych może oszczędzić organizatorom wydarzeń plenerowych wielu dodatkowych kosztów związanych z zakupem koniecznych urządzeń zasilających. Zasilanie takich wydarzeń jest absolutnie niezbędne, dlatego warto wiedzieć, gdzie można zgłosić się po profesjonalną pomoc nie tylko w zakresie dostarczenia agregatów, ale także ich podłączenia, czy nadzoru.

nekrolog

wp

Boisz się zobowiązań, zwłaszcza finansowych, jednocześnie jednak marzysz o beztroskich wakacjach, szalonych zakupach w Paryżu albo remoncie domu lub mieszkania? Przekonaj się, jakie zalety ma kredyt gotówkowy i czuj się komfortowo i maksymalnie bezpiecznie, realizując swoje marzenia! Wbrew powszechnej opinii zadłużenie nie musi wiązać się z ograniczeniami. Wystarczy, że zachowasz potrzebne środki ostrożności.

sopp

Firma SOPP Packaging Sp. z o.o. w Kamiennej Górze zatrudni pracownika do pracy na stanowisko:

- brygadzista taśmy, praca w systemie zmianowym, wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Kontakt pod nr telefonu 501 614 441; 75 645 11 12 od poniedziałku do piątku do godz. 15:00.

nekrolog

Społecznaszwalnia

Społecznaszwalnia otrzymała mikrodotację w ramach Projektu: Dolnośląskie Małe Granty dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, z zakupionych w ramach projektu materiałów wolontariusze uszyli – 2 000 sztuk maseczek wielokrotnego użytku.Celem projektu było zaopatrzenie w maseczki ochronne osób najbardziej potrzebujących z terenu powiatu kamiennogórskiego oraz wsparcie służb medycznych i innych w walce z pandemią koronawirusa.

fto. wp

Codziennie dzwonią do nas nieznane numery, których nie mamy zapisanych w naszych kontaktach. To marketingowcy, którzy chcą nam wcisnąć jakąś nową ofertę, czasami to kurierzy, a niekiedy... oszuści. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale takie rzeczy również się zdarzają. I wtedy właśnie, kiedy odbieramy nieznany numer albo odpisujemy na SMS-a z dziwnego numeru - tracimy wszystko. Zarówno wrażliwe dane, najważniejsze informacje o nas, a także pieniądze. Dlatego właśnie warto sprawdzać każdy nieznany numer. Jednak... Jak działają takie strony, gdzie można sprawdzić nieznany numer?

fot. wp

Kto by pomyślał, że perfekcyjna wystawa w salonie optycznym może składać się z tylu elementów? Warto jednak wziąć je pod uwagę, bo często od pierwszego wrażenia zależy, czy klient odwiedzi nasz salon i wybierze okulary lub oprawki dla siebie.

REKLAMA