aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni
KIEROWNIKA DS. INWESTYCJI

Lubawka Gambit

fot. wp

Spedycja morska cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród dużych firm korporacyjnych, ale również wśród niewielkich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które w najbliższym czasie zamierzają skorzystać z dobrodziejstwa transportu morskiego, dlatego też chcą dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

śp. Robert Wąsiołek

Źródło: pixabay.com

Chociaż rodzice mają obowiązek alimentacyjny wobec dzieci, po osiągnięciu przez nie pełnoletności mogą wystąpić przesłanki do uchylenia alimentów. Wszystko zależy od sytuacji życiowej zarówno dziecka, jak i rodzica. Czym jest pozew o uchylenie alimentów i jak go złożyć?

MOTOMAX

Źródło: unsplash.com

Na rynku pojawiają się coraz lepsze technologie czy aplikacje, wymagające szybszego internetu. Z internetu korzystamy praktycznie wszyscy, czy w domu, czy w pracy, podstawą jest teraz dobry internet. Pojęcie internetu symetrycznego pojawia się coraz częściej, ale czy wszyscy wiemy co to takiego? Przeczytaj ten krótki artykuł i dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie takiego internetu w domu czy w firmie.

Nekrolog - śp. Leszek Grala

fot. lh

Wprowadzasz się do nowego mieszkania, albo planujesz remont obecnego pokoiku dla dziecka? Sprawdź, na jakie aspekty zwrócić uwagę projektując wnętrze dla malucha oraz jakie dodatki warto wybrać. 

fot. wp

Z opornym tłuszczem zmagają się ludzie na całym świecie. Niekiedy zdarza się, że nawet idealnie dopasowana dieta i trening nie są w stanie go zminimalizować. Wtedy z pomocą przychodzi zabieg lipolizy iniekcyjnej, który cechuje się niesamowitymi efektami i wysoką skutecznością. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się specjalne ampułki MCCM fosfatydylocholina, które zawierają w sobie lecytynę. Jak przebiega zabieg lipolizy iniekcyjnej? Czym ona jest? I jakie daje efekty?

REKLAMA